Deri Fuarı

  • 20 Ekim 2018 20:10
  • Yazı boyutu
Deri Fuarı Deri Saraciye Kürk
Eklenme Tarihi : Ekim 2018 Cumartesi - Bu fuarı 2436 kişi inceledi.
Fuar Adı : Deri Fuarı
Kategori Adı : Deri
Adres : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi E5 Karayolu Gürpınar Kavşağı, 34522, Beylikdüzü, Büyükçekmece İstanbul - Türkiye
Ülke / Şehir : Türkiye - İstanbul
Web Adresi : www.istanbulderifuari.net/site/tur/
Organizatör : Tüyap
Tarihler : 4.12.2008 ~ 6.12.2008 tarihleri arasında
Ekleyen : Ti Film Gösterim Hiz. Ltd. Şti.
DERİ SEKTÖRÜ TÜYAP’TA PODYUMA ÇIKIYOR

Hazır giyim sektörünün en çarpıcı yüzü olan ve dünyanın hayranlıkla izlediği deri ve kürk tasarımları
4-6 Aralık 2008 tarihleri arasında
İstanbul Deri Fuarı’nda
podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Türk deri konfeksiyon sanayicileri, dünyayı büyüleyen tasarımlarıyla
4-6 Aralık 2008 tarihleri arasında büyük bir şova hazırlanıyorlar. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Deri Fuarı, Türk deri sektörünün tasarımda ulaştığı son noktayı tanıtırken, Türk tekstil ve konfeksiyon sektörü içindeki vazgeçilmez önemini bir kez daha vurgulayacak.

Sahip olduğu kapasite bakımından Avrupa’da ikinci, dünya sıralamasında 10. büyük ülke durumunda bulunan, bu pazarda önemli bir mücadele veren Türkiye deri sektörü ihracat hedeflerine ulaşmak için tasarım ve teknolojiye büyük ölçüde yatırım yapıyor.

Özellikle Avrupa ve Amerika’da büyük rağbet gören Türk derisi mamülleri ve konfeksiyon ürünleri bu fuar kapsamında, son yenilikler ve deri modasında 2008 yaz sezonunun trendleriyle karşımıza çıkacak.

Artı F Organizasyon işbirliği ile TÜYAP tarafından organize edilen İstanbul Deri Fuarı, Türkiye Deri Vakfı şemsiyesi altında, Türkiye Deri Konfeksiyoncular Derneği, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği, Ege Bölgesi Deri Sanayicileri Derneği, Bursa Deri Sanayicileri Derneği, Çorlu Deri Sanayicileri Derneği, İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçılar Birliği ile diğer deri derneklerinin ve sektör kurumlarının aktif desteğiyle düzenleniyor.

TÜRK DERİ VE KÜRK TASARIMLARINA DÜNYA HAYRAN...

Deri ve kürk konfeksiyon, deri, deri kimyasalları, deri makineleri ve aksesuar sektörünün öncü firmaları bu yıl da fuardaki başarılı organizasyonlarıyla seslerini dünya çapında duyurmaya hazırlanıyorlar. 1990’lardan bu yana uluslararası arenada başarılı bir çıkış yakalayan Türkiye deri sektörü, İstanbul Deri Fuarı ile sektör kuruluşlarının uluslararası ticaret hedeflerini yükseltmesine, yeni pazarlar oluşturmasına ve müşterileriyle buluşmasına öncülük etmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin deri hazım giyim ihracatının önemli bir bölümünü oluşturan Rusya, Ukrayna, Kazakistan başta olmak üzere Orta ve Kuzey Avrupa, Japonya, Hindistan, Pakistan, Ortadoğu ülkeleri, Amerika ve Kanada gibi birçok ülkede tanıtımlarının çok çeşitli araçlarla en yaygın şekliyle yapıldığı İstanbul Deri Fuarı, fuar sırasındaki etkinliklerle de Türk deri kalitesi ve modasının dünyaya bir kez daha kanıtlayacak.

Fuarda ürünlerini sergileyecek katılımcılar arasında; deri konfeksiyon üreticileri, kürk konfeksiyon üreticileri, deri üreticileri (küçük ve büyük baş, giysilik), kürk üreticileri (kuzu ve koyun kürk), ham dericiler, deri kimyasalları, deri ve kürk işleme makineleri, konfeksiyon makineleri, finisaj tesisleri, aksesuarlar, yan sanayiciler, tasarımcılar, sektör dernekleri ve sektör yayınları bulunuyor.

Bu fuar 0 kez görüntülendi.

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter
e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir