Deppo Center Sanal Mağazacılık Hizmetleri

  Hürriyet Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 17 Nekaş İş Merkezi Kat: 5 - Daire :74 34191 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5419839 090-212-5419839 090-533-2308407
  Yusuf Keskin (Bakım Onarım Mühendisi)

  Deppo Center Türkiye` De Tüm İllere Bayilikler Veriyor

  • İlan Sahibi : Yusuf Keskin
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Bahçelievler
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 16 Nisan 2011 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2011 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Kozmetik

  Deppo Center Türkiye` De Tüm İllere Bayilikler Veriyor İlan Açıklaması

  Deppo Center Sanal Mağazacılık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak www.deppocenter.com adresi üzerinden e-ticaret sektöründe B2B – B2C sistemi ile, sanal mağaza satışı yapan firmalara, yerel mağazalara, işletmelere ve bireysel satış temsilciliği ile hizmet vermekteyiz.
  İş hayatımızda bugün çalışanlarımızla birlikte ileriye dönük adımlar ile hedeflerimizi her gün geliştirmekteyiz. Kurulduğumuz tarihten itibaren hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmekle beraber sektörde ki gelişmeleri yakından takip edip her geçen gün teknolojik yatırımlarımızı arttırmaktayız.
  Firmamızın teknoloji geliştirme yatırımları içinde yer alan sistemleri ile siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, daha çok ürün sağlayabilmek ve sevkiyat operasyonu için kolaylıklar sağlamak amacıyla, yatırımlarımıza durmadan devam ediyoruz.
  Sistemimizde farklı ödeme seçenekleri kullanılmakta olup, ister alışveriş sırasında güvenli ödeme sistemi ile kredi kartınızla tek çekimde ödeme veya taksitle, isterseniz ürün size ulaştığında kapıda, nakit ya da kredi kartı ile tek çekimde, isterseniz indirimli olarak banka havalesi ya da eftsi ile, ya da yine alışveriş sitemiz üzerinden Türkcell mobil ödeme sistemi ile (belirlenen limit dâhilinde) çok seçenekli olarak, güvenli ve rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.
  Değerli müşterimiz, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile uygun fiyatlarla siz müşterilerimize her zaman en iyisini sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Firmaya ait başka bayilik ilanı bulunamamıştır.
  Deppo Center Sanal Mağazacılık Hizmetleri
  Hürriyet Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 17 Nekaş İş Merkezi Kat: 5 - Daire :74 34191 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5419839 / 090-533-2308407
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir