DenizBank Yılbaşı Şenliği

  • Yazı boyutu
DenizBank Yılbaşı Şenliği

DenizBank Yılbaşı Şenliği'nde 3 Fiat Punto, 33 Vestel LCD TV, 33 Iphone 4S hediye ediyor

DenizBank, tüketicileri için yılbaşı çekiliş kampanyası düzenliyor. Bireysel amaçlı kullanılan krediler (ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi) ve bireysel kredi kartlarını kapsayan kampanyada, 31 Aralık 2012 akşamına kadar başvuru yapıp, 11 Ocak 2013 akşamına kadar Bireysel Kredi kullanan ya da kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilere çekiliş ile 3 Fiat Punto araba, 33 Vestel LCD TV, 33 Iphone 4S hediye edilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, bir SMS ile kolay ve hızlıca başvurulabilen Cebimde İhtiyaç Kredisi, Yılbaşı Kampanyası kapsamında dosya masrafsız olacak. Ayrıca tüm facebook kullanıcıları, DenizBank'ın facebook sayfasından hızlı ve kolay ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek. Kampanya talihlileri ise 22 Ocak'ta açıklanacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, DenizBank olarak tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ettiklerini kaydetti.
     Yeni yıla yaklaşırken müşterilerin 2013'e daha mutlu girebilmeleri için yeni bir kampanya düzenlediklerini aktaran Ertürk, "Bankamızdan bireysel kredi kullanan ya da bireysel kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerimiz yılbaşı çekilişine katılma şansı yakalayacak. Ayrıca Aralık ayı boyunca Cebimde Kredi'yi dosya masrafsız olarak müşterilerimize sunuyoruz. Herkesi DenizBank'ın düzenlediği yılbaşı kampanyasından yararlanmaya çağırıyoruz" ifadelerini kullandı.
     DenizBank'ın Yılbaşı Kredisi'nde tüketiciler tek bir SMS ile dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Bunun için KREDIM yazarak TC kimlik numarasının 3280'e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli. Ayrıca, DenizBank internet sitesinden/Facebook'tan WEB'de krediye, sadece TC kimlik numarası ile başvuru da yapılabilecek.
     Bu arada tüketiciler, başvuru sonuçlarını 5 dakika içerisinde cep telefonlarına gelen SMS ile öğrenebiliyor ve DenizBank şubelerinden aynı gün içinde kolaylıkla kullanabiliyor.
     Ayrıca, Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin de, KKART yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 3280'e kısa mesaj atmaları yeterli oluyor.
    
    
    


Bu haberi 408 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir