DenizBank Yazarkasa POS hizmetini tanıttı -DenizBank Başkent-1 Bölge Müdürü Boyacıgil:…

  • Yazı boyutu
DenizBank Yazarkasa POS hizmetini tanıttı
     -DenizBank Başkent-1 Bölge Müdürü Boyacıgil:…

DenizBank Yazarkasa POS hizmetini tanıttı -DenizBank Başkent-1 Bölge Müdürü Boyacıgil: -"Türkiye genelinde yıl sonuna kadar 100 bin Yazarkasa POS cihazı satmayı hedefliyoruz"

DenizBank'ın kamu işlerinden sorumlu koordinatörü ve Başkent-1 Bölge Müdürü Senih Boyacıgil, Türkiye genelinde yıl sonuna kadar 100 bin "Yazarkasa POS" cihazı satmayı hedeflediklerini söyledi.
     DenizBank ve MT Bilgi Teknolojileri'nin işbirliği ile hayata geçirilen "Yazarkasa POS" hizmetinin tanıtım toplantısı, Swiss Otel'de gerçekleştirildi.
     Toplantıda konuşan Boyacıgil, DenizBank'ın dünyada ve Türkiye'de bir ilke imza attığını belirterek, "MT Bilgi Teknolojileri ile Yazarkasa POS'u geliştirdik. Bu ürünü şu anda sadece DenizBank hizmete sunuyor" diye konuştu.
     Yazarkasa POS ile ilgili bilgiler veren Boyacıgil, yazarkasa ile pos cihazını birleştirdiklerini kaydetti. Boyacıgil, Yazarkasa POS'un kayıt dışı ekonomi ile mücadelede önemli olduğunu ifade ederek, söz konusu cihazla işlem yapıldığı anda yazarkasa fişinin de kesildiğine dikkati çekti.
     Boyacıgil, Maliye Bakanlığı'nın yayımladığı tebliğler gereğince mobil hizmet sunan esnafın 1 Temmuz 2013'ten itibaren Yazarkasa POS'u kullanmalarının zorunlu olduğunu belirtti.
     DenizBank olarak Yazarkasa POS cihazını almak isteyen müşterilere çeşitli fırsatlar sunduklarını da anlatan Boyacıgil, söz konusu ürünü, DenizBank İşletme Kart ile 36 ay boyunca aylık minimun 2 bin lira harcama sözü veren işletmelere ücretsiz vereceklerini ifade etti.
     Boyacıgil, Ankara genelinde Yazarkasa POS'a 270 ön talep geldiğini belirterek, "Türkiye genelinde yıl sonuna kadar 100 bin Yazarkasa POS cihazı satmayı hedefliyoruz" dedi.
    
    
    

Bu haberi 214 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir