DenizBank Üretici Kart ve Matlı Gıda Grup arasında iş birliği -DenizBank KOBİ ve Tarım…

  • Yazı boyutu
DenizBank Üretici Kart ve Matlı Gıda Grup arasında iş birliği
     -DenizBank KOBİ ve Tarım…

DenizBank Üretici Kart ve Matlı Gıda Grup arasında iş birliği -DenizBank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun: -"2013 yılında üreticilerimiz için yeni sürprizlerimiz ve uygulamalarımız olacak"

DenizBank, yem sektöründe faaliyet gösteren Matlı Gıda Grubu ile işbirliği gerçekleştirdi.
     İşbirliği kapsamında Matlı Gıda Grubu'nun ürettiği Proyem'in anlaşmalı bayilerinden Üretici Kart ile yem satın alan üreticiler, ödemelerini 4 ay sonra yüzde 0 faizle yapma imkanına kavuştu.
     Yapılan açıklamaya göre, tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olan ve Türk tarımına katkı sağlamayı amaç edinen DenizBank, tarımsal üreticiye destek vermeye devam ediyor.
     DenizBank, "Üretici Kart" ile üreticiye sunduğu avantajları hayata geçirdiği işbirlikleri ile zenginleştiriyor. DenizBank bu kapsamda yem sektörünün önde gelen firmalarından Matlı Gıda Grubu ile işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliği kapsamında Matlı Gıda Grubu'nun ürettiği Proyem'in anlaşmalı bayilerinden Üretici Kart ile yem satın alan üreticiler ödemelerini 4 ay sonra yüzde 0 faizle yapma imkanına kavuştu.
     DenizBank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, Matlı Gıda Grubu ile önemli bir işbirliği yaptıklarını, üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirtti.
     Sun, DenizBank olarak tarım sektöründe sürdürdükleri faaliyetler ve gerçekleştirdikleri yenilikler ile her zaman, her yerde üreticinin yanında olduklarını belirtti.
     Tarımda sahip olduğu sektörel uzmanlıkla üreticinin her türlü ihtiyacına yanıt verebildiklerini ifade eden Sun, "Üretici Kart ile tarım sektöründeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefledik. 400 bini aşkın Üretici Kart sahibi çiftçimiz bulunuyor. Finansman anlamında, üreticimizi yeni kredi modellerimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile tanıştırmaya devam edeceğiz" dedi.
     Üretici Kart kampanyalarının üreticilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde günden güne artarak devam ettiğini belirten Sun, şunları kaydetti:
     "Bu kapsamda 2013 yılında da üreticilerimiz için yeni sürprizlerimiz ve uygulamalarımız olacak. DenizBank'ın Tarım Bankacılığı alanındaki farklılığını daha fazla çiftçimizle paylaşarak, Türkiye'nin sürdürülebilir gelişimi için önemli gördüğümüz tarım sektörüne finansal desteğimizi artırmayı hedefliyoruz."
    
    
    

Bu haberi 186 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir