DenizBank'tan petrole dayalı 2 yeni fon

  • Yazı boyutu
DenizBank'tan petrole dayalı 2 yeni fon

DenizBank, yüzde 100 anapara korumalı ve petrolün yükselişi ile düşüşüne bağlı 2 yeni fonunu piyasa sürüyor.

     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, müşterilerine geniş bir yelpazede yatırım seçenekleri sunan DenizBank, petrol fiyatlarındaki değişimleri fırsat olarak gören yatırımcılar için 2 yeni fonunu piyasaya sürüyor.
     DenizBank AŞ, "Yüzde 100 Anapara Koruma Amaçlı Petrol Yükselişini Öngören Fon" ve "Yüzde 100 Anapara Koruma Amaçlı Petrol Düşüşünü Öngören Fon"u, 3 ile 7 Eylül tarihleri arasında halka arz edilecek.
     DenizBank'ın yeni petrol fonu, gelecek 1 yıllık dönemde brent cinsi ham petrolün Amerikan doları cinsinden yükseliş veya düşüşünü öngören ve aynı zamanda ana paradan kayıp yaşama riskini almak istemeyen yatırımcılar için geliştirildi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, çıkardıkları 2 yeni fon ile yatırımcılara yeni bir enstrüman daha sunduklarını belirterek, "Yeni enstrümanımızın yüzde 100 anapara korumasını hedefleyen bir fon olması, müşterilerimizin tasarruflarını global ekonomik gelişmelerdeki beklentileri dahilinde brent petrol fiyatlarının yükselişi veya düşüşü yönünde değerlendirebilecek olması yeni ürünümüzü cazip kılan faktörler arasında yer alıyor. DenizBank, bundan sonra da ürün yelpazesini genişleterek yatırımcılara daha çok seçenek sunacak" ifadelerini kullandı.
     DenizBank'ın yeni fonundan yararlanabilmek için yatırımcıların 3 ile 7 Eylül tarihleri arasında bir DenizBank şubesine uğraması yeterli olacak. Başvuru tarihleri geçtikten sonra bu fondan almak mümkün olmayacak. Fondan en az 1000 lira olmak üzere istenildiği tutarda alınabilecek. Fonun vadesi ise 312 gün olacak.
    
    
    


Bu haberi 289 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir