DenizBank'tan DenizAltın Günleri fırsatı

  • Yazı boyutu
DenizBank'tan DenizAltın Günleri fırsatı

DenizBank'tan DenizAltın Günleri fırsatı

DenizBank, altından küpeye, yüzükten bileziğe her ayardaki tüm fiziki altınları mevduat hesaplarında değerlendirme imkanı sunuyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, DenizBank Altın Bankacılığı, son olarak hayata geçirdiği DenizAltın Günleri ile fiziki altınları mevduata kabul ediyor.
     DenizAltın Günleri ile müşterilerinin yastık altı olarak da tabir edilen, kiralık kasalarında veya kişisel imkanları ile muhafaza ettikleri fiziki altınlarını DenizBank mevduat hesaplarında yatırarak güvenli bir şekilde, faiz getirisiyle değerlendirmeleri sağlanıyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ ve Tarım Bankacığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, "Müşterilerimiz ellerinde bulunan kullanmadıkları veya yatırım amaçlı aldıkları takıları ve altınları DenizBank'a getirerek hesap açtırabilir. Aslında bunun direkt olarak yastık altında biriken ve kayıt içine girmeyen altının sisteme dahil edilmesi anlamına geliyor. Böylece altın yatırımı daha güvenli hale geliyor" ifadelerini kullandı.
     Sun, bugüne kadar yapılan uygulamalarda müşterilerin getirdiği 1 kilogram ve katları şeklindeki standart külçeleri mevduata kabul edebildiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:
     "İstanbul Altın Rafinerisi ile yaptığımız işbirliği ve uzmanlığı eşliğinde Mayıs 2012'de başlattığımız ve ilk etapta 2012 Temmuz ayına kadar 90 şubemizde sürdürmeyi planladığımız DenizAltın Günleri'ni gelen yoğun talep üzerine tüm Türkiye genelinde 370 şubemize yaydık. Böylede 18 Haziran'dan başlayarak temmuz ayının ortalarına kadar her gün 40 yetkili şubemizde İstanbul Altın Rafinerisi yetkilileri eksperliğinde altın yatırımcılarına hizmet veriyor olacağız. DenizAltın Günleri ile cumhuriyet altınından küpeye, yüzükten bileziğe her ayardaki tüm fiziki altınları mevduat hesaplarında değerlendirme imkanı sunuyoruz."
    
    
    

Bu haberi 136 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir