DenizBank Özel Bankacılık'a ödül

  • Yazı boyutu
DenizBank Özel Bankacılık'a ödül

DenizBank Özel Bankacılık'a ödül

DenizBank, 2012 Global Özel Bankacılık Ödülleri'nin "Türkiye'de En İyi Özel Bankacılık" kategorisinde "Yüksek Övgüye Layık Görülen" Özel Bankacılık ödülünün sahibi oldu.
     Denizbank'tan yapılan açıklamaya göre, DenizBank, "DenizBank Özel Bankacılık" ile, dünyanın en prestijli yayın gruplarından Financial Times'ın The Banker ve PWM dergileri tarafından ortaklaşa verilen 2012 Global Özel Bankacılık Ödülleri'nin "Türkiye'de En İyi Özel Bankacılık" kategorisinde "Yüksek Övgüye Layık Görülen" Özel Bankacılık ödülünü aldı.
     2012 Global Özel Bankacılık Ödülleri'nde adaylar, sürdürülebilirlik, uzun vadeli karlılık ve varlıklı müşterilere verilen güvenilir tavsiyelere göre değerlendirildi. İş modeli ve finansal kriz sonrası ortama uyum sağlama kabiliyetleri de değerlendirme kriterleri arasında yer aldı.
     Müşterilere verilen hizmet kalitesini artırıcı yenilikler, müşteri ilişkileri ve servis bütünlüğünün göz önünde bulundurulduğu 2012 Global Özel Bankacılık Ödülleri, 8 Kasım 2012 tarihinde Singapur'da düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu. Törende DenizBank adına ödülü DenizBank Özel Bankacılık Grup Müdürü Cem Önenç aldı.
     Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, özel bankacılık ürünlerinin yanı sıra tüm DenizBank Finansal Hizmetler Grubu uzmanlığını ve imkanlarını tek bir kanaldan sunabildiklerini belirterek, DenizBank Özel Bankacılık'ın iş modelinin, başarısı ve başarıyla birlikte gelen marka değeriyle gerek sektör gerekse uluslararası platformda tescillenmiş olduğuna dikkati çekti.
     Ateş, "Grubun tüm ürün ve hizmetlerini 'butik hizmet anlayışıyla' geliştirerek, kişiye özel ürünler sunan DenizBank Özel Bankacılık, aldığı bu ödülle 2014 yılında da Özel Bankacılıklar arasında hizmet kalitesi ve iddialı hedeflerini sürdüreceğinin taahhüdünü uluslararası arenada teyit etmiş oldu. Özellikle bankamız portal yaklaşımının ve network sinerjimizin somut başarı örneği olan bu ödülün hayırlı olmasını dilerim. Desteği ve emeği geçen tüm DenizBank ailesine teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir