Demiryollarında uzmanlık geliştirme çalışmaları Ankara ve Eskişehir'de yapılacak

  • Yazı boyutu
Demiryollarında uzmanlık geliştirme çalışmaları Ankara ve Eskişehir'de 
yapılacak

Demiryollarında uzmanlık geliştirme çalışmaları Ankara ve Eskişehir'de yapılacak

Orta Doğu Demiryolları Eğitim Merkezi'nin (MERTCe), Uzmanlık Geliştirme Platformu Çalışmaları, 3 Aralık'ta Eskişehir'de ve 4 Aralık'ta Ankara'da yapılacak.
     Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları'ndan (TCDD) yapılan yazılı açıklamada, çalışmalar kapsamında Orta Doğu Eğitim Merkezleri Ağı ile Avrupa Eğitim Merkezleri Ağı toplantılarına, başta Uluslararası Demiryolu Birliği'nden (UIC) olmak üzere demiryolu eğitimleri konusunda alanlarında söz sahibi yabancı ve yerli eğitim kuruluşları temsilcileri, eğitim profesyonelleri ve uzman eğitimcilerin katılacağı belirtildi.
     İlki gerçekleştirilecek Orta Doğu Eğitim Merkezleri Ağı Toplantısı ile bilgi paylaşımı ve işbirliği yapılarak bölgesel eğitim sorunlarına çözüm geliştirilmesinin yanı sıra UIC Orta Doğu Demiryolları Eğitim Merkezleri Ağı'nın temellerinin atılacağı ifade edilen açıklamada, toplantıların Orta Doğu'dan gelen katılımcıların Avrupa Ağı ile tanışması ve ilişki kurması için iyi bir fırsat olduğu vurgulandı.
    
    
    

Bu haberi 163 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir