1.yıl

  Demetevler york servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler york servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler york servisi,demetevlerde york servisi,york demetevler servisi,york servisi demetevler,ankara demetevlerde york servisi,demetevlerde york beyaz eşya servisi,demetevlerde york klima servisi,demetevlerde york kombi servisi,ankarada york servisleri,york ankara servisleri
  York ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan demetevler york servisi size bir telefon kadar yakındır.

  York demetevler servisi olarak aynı zamanda demetevlerde york beyaz eşya servisi,demetevler york kombi servisi,ve demetevler york klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada york servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili york servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  York ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan york servisi Demetevler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  demetevler york servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü york demetevler york servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler york , york Demetevler ,Demetevler york servisi,york Demetevler servisi,york servisi Demetevler ,
  Demetevlerde york ,Demetevler york servisi, york servisi Demetevler ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir