1.yıl

  Demetevler whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler whirlpool servisi,demetevlerde whirlpool servisi,whirlpool demetevler servisi,whirlpool servisi demetevler,ankara demetevlerde whirlpool servisi,demetevlerde whirlpool beyaz eşya servisi,demetevlerde whirlpool klima servisi,demetevlerde whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Whirlpool ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan demetevler whirlpool servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Whirlpool demetevler servisi olarak aynı zamanda demetevlerde whirlpool beyaz eşya servisi,demetevler whirlpool kombi servisi,ve demetevler whirlpool klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada whirlpool servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Whirlpool ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan whirlpool servisi Demetevler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  demetevler whirlpool servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü whirlpool demetevler whirlpool servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler whirlpool, whirlpool Demetevler ,Demetevler whirlpool servisi,whirlpool Demetevler servisi,whirlpool servisi Demetevler ,
  Demetevlerde whirlpool,Demetevler whirlpool servisi, whirlpool servisi Demetevler ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir