1.yıl

  Demetevler vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler vestel servisi,demetevlerde vestel servisi,vestel demetevler servisi,vestel servisi demetevler,ankara demetevlerde vestel servisi,demetevlerde vestel beyaz eşya servisi,demetevlerde vestel klima servisi,demetevlerde vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Vestel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan demetevler vestel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vestel demetevler servisi olarak aynı zamanda demetevlerde vestel beyaz eşya servisi,demetevler vestel kombi servisi,ve demetevler vestel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vestel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vestel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vestel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vestel servisi Demetevler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  demetevler vestel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vestel demetevler vestel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler miele, vestel Demetevler,Demetevler vestel servisi,vestel Demetevler servisi,vestel servisi Demetevler,
  Demetevlerde vestel ,Demetevler vestel servisi, vestel servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir