1.yıl

  Demetevler şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler şenocak servisi,demetevlerde şenocak servisi,şenocak demetevler servisi,şenocak servisi demetevler,ankara demetevlerde şenocak servisi,demetevlerde şenocak beyaz eşya servisi,demetevlerde şenocak klima servisi,demetevlerde şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Şenocak ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan demetevler şenocak servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Şenocak demetevler servisi olarak aynı zamanda demetevlerde şenocak beyaz eşya servisi,demetevler şenocak kombi servisi,ve demetevler şenocak klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada şenocak servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili şenocak servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Şenocak ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan şenocak servisi Demetevler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  demetevler şenocak servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü şenocak demetevler şenocak servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler miele, şenocak Demetevler,Demetevler şenocak servisi,şenocak Demetevler servisi,şenocak servisi Demetevler,
  Demetevlerde şenocak ,Demetevler şenocak servisi, şenocak servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir