1.yıl

  Demetevler mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler mirsubishi servisi,demetevlerde mirsubishi servisi,mirsubishi demetevler servisi,mirsubishi servisi demetevler,ankara demetevlerde mirsubishi servisi,demetevlerde mirsubishi beyaz eşya servisi,demetevlerde mirsubishi klima servisi,demetevlerde mirsubishi kombi servisi,ankarada mirsubishi servisleri,mirsubishi ankara servisleri
  Mirsubishi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan demetevler mirsubishi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Mirsubishi demetevler servisi olarak aynı zamanda demetevlerde mirsubishi beyaz eşya servisi,demetevler mirsubishi kombi servisi,ve demetevler mirsubishi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada mirsubishi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili mirsubishi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Mirsubishi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan mirsubishi servisi Demetevler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  demetevler mirsubishi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü mirsubishi demetevler mirsubishi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler miele, mitsubishiDemetevler,Demetevler mitsubishiservisi,mitsubishiDemetevler servisi,mitsubishiservisi Demetevler,
  Demetevlerde mitsubishi ,Demetevler mitsubish servisi, mitsubishiservisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir