1.yıl

  Demetevler makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler makinsan servisi,demetevlerde makinsan servisi,makinsan demetevler servisi,makinsan servisi demetevler,ankara demetevlerde makinsan servisi,demetevlerde makinsan beyaz eşya servisi,demetevlerde makinsan klima servisi,demetevlerde makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Makinsan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan demetevler makinsan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Makinsan demetevler servisi olarak aynı zamanda demetevlerde makinsan beyaz eşya servisi,demetevler makinsan kombi servisi,ve demetevler makinsan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada makinsan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili makinsan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Makinsan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan makinsan servisi Demetevler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  demetevler makinsan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü makinsan demetevler makinsan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Demetevler , Demetevler,Demetevler makinsan , makinsan Demetevler ,Demetevler makinsan servisi,makinsan Demetevler servisi,makinsan servisi Demetevler ,
  Demetevlerde makinsan ,Demetevler makinsan servisi, makinsan servisi Demetevler ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir