1.yıl

  Demetevler kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler kromlüks servisi,demetevlerde kromlüks servisi,kromlüks demetevler servisi,kromlüks servisi demetevler,ankara demetevlerde kromlüks servisi,demetevlerde kromlüks beyaz eşya servisi,demetevlerde kromlüks klima servisi,demetevlerde kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Kromlüks ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan demetevler kromlüks servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kromlüks demetevler servisi olarak aynı zamanda demetevlerde kromlüks beyaz eşya servisi,demetevler kromlüks kombi servisi,ve demetevler kromlüks klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kromlüks servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kromlüks ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kromlüks servisi Demetevler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  demetevler kromlüks servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kromlüks demetevler kromlüks servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler kromlüks , kromlüks Demetevler ,Demetevler kromlüks servisi,kromlüks Demetevler servisi,kromlüks servisi Demetevler ,
  Demetevlerde kromlüks ,Demetevler kromlüks servisi, kromlüks servisi Demetevler ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir