1.yıl

  Demetevler gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler gorenje servisi,demetevlerde gorenje servisi,gorenje demetevler servisi,gorenje servisi demetevler,ankara demetevlerde gorenje servisi,demetevlerde gorenje beyaz eşya servisi,demetevlerde gorenje klima servisi,demetevlerde gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Demetevler gorenje servisi firmamızca gorenje ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde gorenje servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Gorenje Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Gorenje servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan gorenje ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün gorenje yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde gorenje servisimizce gorenje ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde gorenje beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada gorenje servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde gorenje klima servisi,Demetevlerde gorenje kombi servisi olarakta gorenje Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler gorenje servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili gorenje Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız

  Demetevler, Demetevler,Demetevler gorenje Demetevler,Demetevler gorenje servisi,gorenje Demetevler servisi,gorenje servisi Demetevler,
  Demetevlerde gorenje,Demetevler gorenje servisi, gorenje servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir