1.yıl

  Demetevler generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler generalelectric servisi,demetevlerde generalelectric servisi,generalelectric demetevler servisi,generalelectric servisi demetevler,ankara demetevlerde generalelectric servisi,demetevlerde generalelectric beyaz eşya servisi,demetevlerde generalelectric klima servisi,demetevlerde generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Demetevler generalelectric servisi firmamızca generalelectric ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde generalelectric servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Generalelectric Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Generalelectric servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan generalelectric ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün generalelectric yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde generalelectric servisimizce generalelectric ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde generalelectric beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada generalelectric servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde generalelectric klima servisi,Demetevlerde generalelectric kombi servisi olarakta generalelectric Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler generalelectric servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Demetevler , Demetevler,Demetevler miele, generalelectric Demetevler,Demetevler generalelectric servisi,generalelectricDemetevler servisi,generalelectricservisi Demetevler,Demetevlerde generalelectric

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir