1.yıl

  Demetevler fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler fujitsu servisi,demetevlerde fujitsu servisi,fujitsu demetevler servisi,fujitsu servisi demetevler,ankara demetevlerde fujitsu servisi,demetevlerde fujitsu beyaz eşya servisi,demetevlerde fujitsu klima servisi,demetevlerde fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Demetevler fujitsu servisi firmamızca fujitsu ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde fujitsu servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fujitsu Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fujitsu servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fujitsu ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fujitsu yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde fujitsu servisimizce fujitsu ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde fujitsu beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fujitsu servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde fujitsu klima servisi,Demetevlerde fujitsu kombi servisi olarakta fujitsu Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler fujitsu servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler fujitsu Demetevler,Demetevler fujitsu servisi,fujitsu Demetevler servisi,fujitsu servisi Demetevler,
  Demetevlerde fujitsu,Demetevler fujitsu servisi, fujitsuservisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir