1.yıl

  Demetevler frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler frigidaire servisi,demetevlerde frigidaire servisi,frigidaire demetevler servisi,frigidaire servisi demetevler,ankara demetevlerde frigidaire servisi,demetevlerde frigidaire beyaz eşya servisi,demetevlerde frigidaire klima servisi,demetevlerde frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Demetevler frigidaire servisi firmamızca frigidaire ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde frigidaire servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Frigidaire Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Frigidaire servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan frigidaire ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün frigidaire yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde frigidaire servisimizce frigidaire ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde frigidaire beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada frigidaire servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde frigidaire klima servisi,Demetevlerde frigidaire kombi servisi olarakta frigidaire Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler frigidaire servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler miele, frigidaireDemetevler,Demetevler frigidaireservisi,frigidaire Demetevler servisi,frigidaireservisi Demetevler,
  Demetevlerde frigidaire ,Demetevler frigidaire servisi, frigidaire servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir