1.yıl

  Demetevler franke servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler franke servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler franke servisi,demetevlerde franke servisi,franke demetevler servisi,franke servisi demetevler,ankara demetevlerde franke servisi,demetevlerde franke beyaz eşya servisi,demetevlerde franke klima servisi,demetevlerde franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Demetevler franke servisi firmamızca franke ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde franke servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Franke Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Franke servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan franke ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün franke yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde franke servisimizce franke ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde franke beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada franke servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde franke klima servisi,Demetevlerde franke kombi servisi olarakta franke Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler franke servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili franke Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler franke Demetevler,Demetevler franke servisi,franke Demetevler servisi,franke servisi Demetevler,
  Demetevlerde franke ,Demetevler franke servisi, franke servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir