1.yıl

  Demetevler ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler ferroli servisi,demetevlerde ferroli servisi,ferroli demetevler servisi,ferroli servisi demetevler,ankara demetevlerde ferroli servisi,demetevlerde ferroli beyaz eşya servisi,demetevlerde ferroli klima servisi,demetevlerde ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Demetevler ferroli servisi firmamızca ferroli ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde ferroli servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ferroli Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ferroli servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ferroli ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ferroli yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde ferroli servisimizce ferroli ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde ferroli beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ferroli servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde ferroli klima servisi,Demetevlerde ferroli kombi servisi olarakta ferroli Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler ferroli servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ferroli Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler ferroli Demetevler,Demetevler ferroli servisi,ferroli Demetevler servisi,ferroli servisi Demetevler,
  Demetevlerde ferroli ,Demetevler ferroliservisi, ferroli si Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir