1.yıl

  Demetevler fagor servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler fagor servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler fagor servisi,demetevlerde fagor servisi,fagor demetevler servisi,fagor servisi demetevler,ankara demetevlerde fagor servisi,demetevlerde fagor beyaz eşya servisi,demetevlerde fagor klima servisi,demetevlerde fagor kombi servisi,ankarada fagor servisleri,fagor ankara servisleri
  Demetevler fagor servisi firmamızca fagor ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde fagor servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fagor Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fagor servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fagor ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fagor yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde fagor servisimizce fagor ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde fagor beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fagor servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde fagor klima servisi,Demetevlerde fagor kombi servisi olarakta fagor Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler fagor servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fagor Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler fagor Demetevler,Demetevler fagor servisi,fagor Demetevler servisi,fagor servisi Demetevler,
  Demetevlerde fagor,Demetevler fagor servisi, fagor servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir