1.yıl

  Demetevler electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler electrolux servisi,demetevlerde electrolux servisi,electrolux demetevler servisi,electrolux servisi demetevler,ankara demetevlerde electrolux servisi,demetevlerde electrolux beyaz eşya servisi,demetevlerde electrolux klima servisi,demetevlerde electrolux kombi servisi,ankarada electrolux servisleri,electrolux ankara servisleri
  Demetevler electrolux servisi firmamızca electrolux ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde electrolux servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electrolux Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electrolux servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electrolux ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electrolux yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde electrolux servisimizce electrolux ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde electrolux beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electrolux servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde electrolux klima servisi,Demetevlerde electrolux kombi servisi olarakta electrolux Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler electrolux servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electrolux Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler miele, electroluxDemetevler,Demetevler electroluxservisi,electroluxDemetevler servisi,electroluxservisi Demetevler,
  Demetevlerde electrolux ,Demetevler electrolux servisi, electrolux servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir