1.yıl

  Demetevler electra servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler electra servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler electra servisi,demetevlerde electra servisi,electra demetevler servisi,electra servisi demetevler,ankara demetevlerde electra servisi,demetevlerde electra beyaz eşya servisi,demetevlerde electra klima servisi,demetevlerde electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Demetevler electra servisi firmamızca electra ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde electra servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electra Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electra servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electra ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electra yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde electra servisimizce electra ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde electra beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electra servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde electra klima servisi,Demetevlerde electra kombi servisi olarakta electra Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler electra servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electra Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler electra Demetevler,Demetevler electra servisi,electra Demetevler servisi,electra servisi Demetevler,
  Demetevlerde electra ,Demetevler electra servisi, electra servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir