1.yıl

  Demetevler eca servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler eca servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler eca servisi,demetevlerde eca servisi,eca demetevler servisi,eca servisi demetevler,ankara demetevlerde eca servisi,demetevlerde eca beyaz eşya servisi,demetevlerde eca klima servisi,demetevlerde eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Demetevler eca servisi firmamızca eca ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde eca servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Eca Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Eca servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan eca ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün eca yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde eca servisimizce eca ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde eca beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada eca servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde eca klima servisi,Demetevlerde eca kombi servisi olarakta eca Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler eca servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili eca Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler eca, eca Demetevler ,Demetevler eca servisi,eca Demetevler servisi,eca servisi Demetevler ,
  Demetevlerde eca,Demetevler eca servisi, eca servisi Demetevler ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir