1.yıl

  Demetevler diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler diamond servisi,demetevlerde diamond servisi,diamond demetevler servisi,diamond servisi demetevler,ankara demetevlerde diamond servisi,demetevlerde diamond beyaz eşya servisi,demetevlerde diamond klima servisi,demetevlerde diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Demetevler diamond servisi firmamızca diamond ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde diamond servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Diamond Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Diamond servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan diamond ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün diamond yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde diamond servisimizce diamond ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde diamond beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada diamond servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde diamond klima servisi,Demetevlerde diamond kombi servisi olarakta diamond Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler diamond servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili diamond Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler diamond Demetevler,Demetevler diamond servisi,diamond Demetevler servisi,diamond servisi Demetevler,
  Demetevlerde diamond,Demetevler diamond servisi, diamond servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir