1.yıl

  Demetevler denki servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler denki servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler denki servisi,demetevlerde denki servisi,denki demetevler servisi,denki servisi demetevler,ankara demetevlerde denki servisi,demetevlerde denki beyaz eşya servisi,demetevlerde denki klima servisi,demetevlerde denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Demetevler denki servisi firmamızca denki ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde denki servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Denki Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Denki servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan denki ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün denki yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde denki servisimizce denki ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde denki beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada denki servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde denki klima servisi,Demetevlerde denki kombi servisi olarakta denki Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler denki servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili denki Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler denki Demetevler,Demetevler denki servisi,denki Demetevler servisi,denki servisi Demetevler,
  Demetevlerde denki ,Demetevler denki servisi, denki servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir