1.yıl

  Demetevler demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler demirdöküm servisi,demetevlerda demirdöküm servisi,demirdöküm demetevler servisi,demirdöküm servisi demetevler,ankara demetevlerda demirdöküm servisi,demetevlerda demirdöküm beyaz eşya servisi,demetevlerda demirdöküm klima servisi,demetevlerda demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Demetevler demirdöküm servisi firmamızca demirdöküm ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerda demirdöküm servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Demirdöküm Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Demirdöküm servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan demirdöküm ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün demirdöküm yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerda demirdöküm servisimizce demirdöküm ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerda demirdöküm beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada demirdöküm servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerda demirdöküm klima servisi,Demetevlerda demirdöküm kombi servisi olarakta demirdöküm Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler demirdöküm servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler miele, demirdökümDemetevler,Demetevler demirdökümservisi,demirdökümDemetevler servisi,demirdökümservisi Demetevler,
  Demetevlerde demirdöküm ,Demetevler demirdöküm servisi, demirdöküm servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir