1.yıl

  Demetevler daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler daikin servisi,demetevlerde daikin servisi,daikin demetevler servisi,daikin servisi demetevler,ankara demetevlerde daikin servisi,demetevlerde daikin beyaz eşya servisi,demetevlerde daikin klima servisi,demetevlerde daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Demetevler daikin servisi firmamızca daikin ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde daikin servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Daikin Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Daikin servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan daikin ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün daikin yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde daikin servisimizce daikin ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde daikin beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada daikin servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde daikin klima servisi,Demetevlerde daikin kombi servisi olarakta daikin Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler daikin servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili daikin Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler daikin Demetevler,Demetevler daikin servisi,daikin Demetevler servisi,daikin servisi Demetevler,
  Demetevlerde daikin,Demetevler daikin servisi, daikin servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir