1.yıl

  Demetevler cartel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler cartel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler cartel servisi,demetevlerde cartel servisi,cartel demetevler servisi,cartel servisi demetevler,ankara demetevlerde cartel servisi,demetevlerde cartel beyaz eşya servisi,demetevlerde cartel klima servisi,demetevlerde cartel kombi servisi,ankarada cartel servisleri,cartel ankara servisleri
  Demetevler cartel servisi firmamızca cartel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde cartel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Cartel Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Cartel servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan cartel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün cartel yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde cartel servisimizce cartel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde cartel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada cartel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde cartel klima servisi,Demetevlerde cartel kombi servisi olarakta cartel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler cartel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili cartel Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler cartel Demetevler,Demetevler cartel servisi,cartel Demetevler servisi,cartel servisi Demetevler,
  Demetevlerde cartel,Demetevler cartel servisi, cartel servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir