1.yıl

  Demetevler carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler carrier servisi,demetevlerde carrier servisi,carrier demetevler servisi,carrier servisi demetevler,ankara demetevlerde carrier servisi,demetevlerde carrier beyaz eşya servisi,demetevlerde carrier klima servisi,demetevlerde carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Demetevler carrier servisi firmamızca carrier ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde carrier servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Carrier Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Carrier servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan carrier ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün carrier yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde carrier servisimizce carrier ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde carrier beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada carrier servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde carrier klima servisi,Demetevlerde carrier kombi servisi olarakta carrier Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler carrier servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili carrier Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler carrier Demetevler,Demetevler carrier servisi,carrier Demetevler servisi,carrier servisi Demetevler,
  Demetevlerde carrier,Demetevler carrier servisi, carrier servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir