1.yıl

  Demetevler böwe servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler böwe servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler böwe servisi,demetevlerde böwe servisi,böwe demetevler servisi,böwe servisi demetevler,ankara demetevlerde böwe servisi,demetevlerde böwe beyaz eşya servisi,demetevlerde böwe klima servisi,demetevlerde böwe kombi servisi,ankarada böwe servisleri,böwe ankara servisleri
  Demetevler böwe servisi firmamızca böwe ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde böwe servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Böwe Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Böwe servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan böwe ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün böwe yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde böwe servisimizce böwe ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde böwe beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada böwe servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde böwe klima servisi,Demetevlerde böwe kombi servisi olarakta böwe Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler böwe servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili böwe Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler böwe Demetevler,Demetevler böwe servisi,böwe Demetevler servisi,böwe servisi Demetevler,
  Demetevlerde böwe ,Demetevler böwe servisi, böwe servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir