1.yıl

  Demetevler bosch servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler bosch servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler bosch servisi,demetevlerde bosch servisi,bosch demetevler servisi,bosch servisi demetevler,ankara demetevlerde bosch servisi,demetevlerde bosch beyaz eşya servisi,demetevlerde bosch klima servisi,demetevlerde bosch kombi servisi,ankarada bosch servisleri,bosch ankara servisleri
  Demetevler bosch servisi firmamızca bosch ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde bosch servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Bosch Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Bosch servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan bosch ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün bosch yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde bosch servisimizce bosch ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde bosch beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada bosch servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde bosch klima servisi,Demetevlerde bosch kombi servisi olarakta bosch Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler bosch servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili bosch Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler bosch Demetevler,Demetevler bosch servisi,bosch Demetevler servisi,bosch servisi Demetevler,
  Demetevlerde bosch,Demetevler bosch servisi, boschservisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir