1.yıl

  Demetevler beko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler beko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler beko servisi,demetevlerde beko servisi,beko demetevler servisi,beko servisi demetevler,ankara demetevlerde beko servisi,demetevlerde beko beyaz eşya servisi,demetevlerde beko klima servisi,demetevlerde beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Demetevler beko servisi firmamızca beko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde beko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Beko Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Beko servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan beko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün beko yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde beko servisimizce beko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde beko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada beko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde beko klima servisi,Demetevlerde beko kombi servisi olarakta beko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler beko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili beko Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler beko Demetevler,Demetevler beko servisi,beko Demetevler servisi,beko servisi Demetevler,
  Demetevlerde beko ,Demetevler beko servisi, beko servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir