1.yıl

  Demetevler baymak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler baymak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler baymak servisi,demetevlerde baymak servisi,baymak demetevler servisi,baymak servisi demetevler,ankara demetevlerde baymak servisi,demetevlerde baymak beyaz eşya servisi,demetevlerde baymak klima servisi,demetevlerde baymak kombi servisi,ankarada baymak servisleri,baymak ankara servisleri
  Demetevler baymak servisi firmamızca baymak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde baymak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baymak Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baymak servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baymak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baymak yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde baymak servisimizce baymak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde baymak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baymak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde baymak klima servisi,Demetevlerde baymak kombi servisi olarakta baymak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler baymak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baymak Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler baymak Demetevler,Demetevler baymak servisi,baymak Demetevler servisi,baymak servisi Demetevler,
  Demetevlerde baymak,Demetevler baymak servisi, baymak servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir