1.yıl

  Demetevler baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler baxi servisi,demetevlerde baxi servisi,baxi demetevler servisi,baxi servisi demetevler,ankara demetevlerde baxi servisi,demetevlerde baxi beyaz eşya servisi,demetevlerde baxi klima servisi,demetevlerde baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Demetevler baxi servisi firmamızca baxi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde baxi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baxi Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baxi servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baxi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baxi yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde baxi servisimizce baxi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde baxi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baxi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde baxi klima servisi,Demetevlerde baxi kombi servisi olarakta baxi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler baxi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baxi Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler baxi Demetevler,Demetevler baxi servisi,baxi Demetevler servisi,baxi servisi Demetevler,
  Demetevlerde baxi,Demetevler baxi servisi, baxi servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir