1.yıl

  Demetevler ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler ariston servisi,demetevlerde ariston servisi,ariston demetevler servisi,ariston servisi demetevler,ankara demetevlerde ariston servisi,demetevlerde ariston beyaz eşya servisi,demetevlerde ariston klima servisi,demetevlerde ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Demetevler ariston servisi firmamızca ariston ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde ariston servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ariston Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ariston servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ariston ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ariston yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde ariston servisimizce ariston ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde ariston beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ariston servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde ariston klima servisi,Demetevlerde ariston kombi servisi olarakta ariston Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler ariston servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ariston Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler ariston Demetevler,Demetevler ariston servisi,ariston Demetevler servisi,ariston servisi Demetevler,
  Demetevlerde ariston,Demetevler ariston servisi, ariston servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir