1.yıl

  Demetevler arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler arçelik servisi,demetevlerde arçelik servisi,arçelik demetevler servisi,arçelik servisi demetevler,ankara demetevlerde arçelik servisi,demetevlerde arçelik beyaz eşya servisi,demetevlerde arçelik klima servisi,demetevlerde arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Demetevler arçelik servisi firmamızca arçelik ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde arçelik servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Arçelik Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Arçelik servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan arçelik ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün arçelik yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde arçelik servisimizce arçelik ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde arçelik beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada arçelik servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde arçelik klima servisi,Demetevlerde arçelik kombi servisi olarakta arçelik Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler arçelik servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili arçelik Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler arçelik Demetevler,Demetevler arçelik servisi,arçelik Demetevler servisi,arçelik servisi Demetevler,
  Demetevlerde arçelik,Demetevler arçelik servisi, arçelikservisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir