1.yıl

  Demetevler amana servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler amana servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler amana servisi,demetevlerde amana servisi,amana demetevler servisi,amana servisi demetevler,ankara demetevlerde amana servisi,demetevlerde amana beyaz eşya servisi,demetevlerde amana klima servisi,demetevlerde amana kombi servisi,ankarada amana servisleri,amana ankara servisleri
  Demetevler amana servisi firmamızca amana ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde amana servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Amana Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Amana servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan amana ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün amana yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde amana servisimizce amana ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde amana beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada amana servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde amana klima servisi,Demetevlerde amana kombi servisi olarakta amana Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler amana servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili amana Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler amana Demetevler,Demetevler amana servisi,amana Demetevler servisi,amana servisi Demetevler,
  Demetevlerde amana ,Demetevler amana servisi, amana servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir