1.yıl

  Demetevler altus servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler altus servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler altus servisi,demetevlerde altus servisi,altus demetevler servisi,altus servisi demetevler,ankara demetevlerde altus servisi,demetevlerde altus beyaz eşya servisi,demetevlerde altus klima servisi,demetevlerde altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Demetevler altus servisi firmamızca altus ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde altus servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Altus Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Altus servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan altus ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün altus yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde altus servisimizce altus ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde altus beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada altus servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde altus klima servisi,Demetevlerde altus kombi servisi olarakta altus Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler altus servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili altus Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler altusDemetevler,Demetevler altusservisi,altus Demetevler servisi,altus servisi Demetevler,
  Demetevlerde altus,Demetevler altus servisi, altus servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir