1.yıl

  Demetevler alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler alarko servisi,demetevlerde alarko servisi,alarko demetevler servisi,alarko servisi demetevler,ankara demetevlerde alarko servisi,demetevlerde alarko beyaz eşya servisi,demetevlerde alarko klima servisi,demetevlerde alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Demetevler alarko servisi firmamızca alarko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde alarko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Alarko Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Alarko servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan alarko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün alarko yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde alarko servisimizce alarko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde alarko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada alarko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde alarko klima servisi,Demetevlerde alarko kombi servisi olarakta alarko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler alarko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili alarko Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler alarko Demetevler,Demetevler alarko servisi,alarko Demetevler servisi,alarko servisi Demetevler,
  Demetevlerde alarko,Demetevler alarko servisi, alarkoservisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir