1.yıl

  Demetevler airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler airfel servisi,demetevlerde airfel servisi,airfel demetevler servisi,airfel servisi demetevler,ankara demetevlerde airfel servisi,demetevlerde airfel beyaz eşya servisi,demetevlerde airfel klima servisi,demetevlerde airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Demetevler airfel servisi firmamızca airfel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde airfel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Airfel Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Airfel servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan airfel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün airfel yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde airfel servisimizce airfel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde airfel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada airfel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde airfel klima servisi,Demetevlerde airfel kombi servisi olarakta airfel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler airfel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili airfel Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler, Demetevler,Demetevler airfel Demetevler,Demetevler airfel servisi,airfel Demetevler servisi,airfel servisi Demetevler,
  Demetevlerde airfel,Demetevler airfel servisi, airfel servisi Demetevler,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir