1.yıl

  Demetevler aeg servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Demetevler aeg servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Demetevler aeg servisi,demetevlerde aeg servisi,aeg demetevler servisi,aeg servisi demetevler,ankara demetevlerde aeg servisi,demetevlerde aeg beyaz eşya servisi,demetevlerde aeg klima servisi,demetevlerde aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Demetevler aeg servisi firmamızca aeg ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları demetevlerde aeg servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Aeg Demetevler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Aeg servisi Demetevler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan aeg ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün aeg yedek parçaları mevcuttur.
  Demetevlerde aeg servisimizce aeg ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar demetevlerde aeg beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada aeg servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Demetevlerde aeg klima servisi,Demetevlerde aeg kombi servisi olarakta aeg Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Demetevler aeg servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili aeg Demetevler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Demetevler , Demetevler,Demetevler aeg, aeg Demetevler ,Demetevler aeg servisi,aeg Demetevler servisi,aeg servisi Demetevler ,
  Demetevlerde aeg,Demetevler aeg servisi, aeg servisi Demetevler ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir