Deisko İzolasyon İç Ve Dış Tic.san. Ltd. Şti.

  Feneryolu Mah. Yıldıray Sok 20/B (Çelik Apart Dükannı) Göztepe - 34724 - Kadıköy (Kadıköy / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6021300 090-216-6021302
  Eppo Woortman (Firma Sahibi / Ortağı)

  Deisko İzolasyon Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  DEISKO Ltd. 2004 yılından beri soğutulmuş, dondurulmuş ve ortam sıcaklığındaki ürünlerin dağıtıcısı olan ve Dizel, ekipman, zaman, personel ya da elektrik maliyetlerinden tasarruf etmek isteyen lojistik firmaları için danışmanlık ve tedarik hizmetleri vermektedir. Bunun yanı sıra ürün kalitesi de artırılmaktadır. İstenildiği takdirde müşteriler ve üreticiler ile işbirliği yapılarak soğuk lojistik için ihtiyaç duyulan konularda çözümler geliştirmektedir.

  Biz 110 dan fazla ülkede çeşitli müşteriler tarafından lojistik alanında kullanılan ATP sertifikalı OLIVO ürünlerinin distribütörüyüz. Buna OLIVO Soğuk Lojistik ve MESSER Industrial Gas patentli CO2 SIBER SYSTEM® dahildir. 80 den fazla ülkeye dağılmış çeşitli müşterileri bulunan) COMBI-THERM COT Products AS nin FDA, CFR ve en son EU-REACH standart ürünleri ile kaynağından fabrikaya, fabrikadan dağıtım merkezine, dağıtım merkezinden satış noktalarına ve hatta satış noktalarından müşterinin evine kadar kırılmayan soğuk zinciri garanti ediyoruz.

  2011`de:
  1. Almanya`dan `Thermo Future Box` ürünler (Soğuk, Taze, Donuk ve Sıcak taşıma sistemleri) ekledik. Bu ürünler özellikle Yemek, Catering, Pastaneler ve laboratuarlar için idealdır.
  2. AB`den `AIRLINER` Bag in a Box` izolasyonlu poşet/kutular ekledik. Bu ürünler tek (en fazla 3-4 kere kullanabilirsiniz ve tek yön teslimat için kullanabilisiniz. (Donmuş / Taze ve Soğuk ürünler korunıyor)

  DEISKO Ltd ürünleri ile Defalarca Isı Korumaya sahip olacaksınız.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Deisko İzolasyon İç Ve Dış Tic.san. Ltd. Şti.
  Feneryolu Mah. Yıldıray Sok 20/B (Çelik Apart Dükannı) Göztepe - 34724 - Kadıköy (Kadıköy / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6021300
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir