Dans Kursları - Ewet Dans Kurslari - Dans Kursları

  Galatasaray lisesi karşı sokağı hsbc bank yanı kardeşler işmerkezi No:6 K:2 Taksim / Beyoğlu ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2520838 090-532-6757240
  ömer (Firma Sahibi / Ortağı)

  Dans Kursu - Ewet Dans Kurslari - Dans Kursları

  • İlan Sahibi : ömer
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Kampanyaları
  • İlan Eklenme Tarihi : 21 Temmuz 2009 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Şubat 2011 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Bale Ve Dans

  Dans Kursu - Ewet Dans Kurslari - Dans Kursları İlan Açıklaması

  Daha önce hiç dans kursu almadım. Dans Derslerinde zorlanır mıyım?

  Daha önce dans dersi almadıysanız, başlangıç seviye dans kurslarımız, daha önce hiç dans kursu almamış öğrencilerimize uygun olarak tasarlanmıştır. Bu seviyede ki dans kursları, daha önce hiç kimsenin vücut eğitimi almadığı ön görülerek verilir. Adım ve figür bilgisi ile sınırlı kalmaksızın; duruş, denge, ritm, vücut kullanımı gibi temel kavramların üzerinde durularak, öğrencilerin dans derslerinde sadece figürleri değil; dans etmeyi öğrenmeleri sağlanır.

  Dans kursuna katılım için partner gerekli mi?

  Dans okulumuzda partner zorunluluğu bulunmamaktadır. Kurslara partnersiz katılan bay ve bayanlar bulunmaktadır. Genellikle öğrenci kayıtları alınırken kadın ve erkek sayılarını eşit tutmaya çalışıyoruz ama sınıftaki kadın ve erkek sayıları ilk dans dersinde şekil almaktadır. Dans kursunda ilk dans dersinden sonra kadın veya erkek eksikliği varsa aynı branşta dans eğitimi alan diğer dans derslerindeki öğrencilerimizden katılım sağlamaktayız. Dans öğretmenlerimiz , öğrencilerimizin mümkün oldukça dans dersleri işlenirken sürekli olarak partner değişimi yaparak dans ettirmektedirler.

  Dans Dersine katılım için herhangi bir yaş kısıtlaması var mı?

  evet Dans okulumuzda her yaştan öğrenci katılabilir. Bugüne kadar her yaştan bir çok öğrencimiz olmuştur. Ancak özellikle çocuklar ve gençler grupları, öğrenme sürecindeki farklılıklar nedeniyle yetişkinler sınıflarından ayrı tutulmakta; çocuklarda farklı yaş gruplarına göre de sınıflar ayrılmaktadır.

  Öğrenmek ne kadar sürer?

  Dans, ilk dakikadan itibaren öğrenilen bir aktivitedir. Birkaç saat içinde müziğe uyum sağlayabilecek kadar öğrenebilir, adımlarınızın dansa uyum sağlamaya başladığını görebilirsiniz. Öğrenme süresi her ne kadar kişiden kişiye ve pratik yapılmasına göre değişse de, dansların temel adımlarını ve ritmleri 3 aylık birinci kurda öğrenilmektedir.

  Tümünü göster
  Dans Kursları - Ewet Dans Kurslari - Dans Kursları
  Galatasaray lisesi karşı sokağı hsbc bank yanı kardeşler işmerkezi No:6 K:2 Taksim / Beyoğlu ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2520838
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir