Dailymotion, yeni abonelik servisini Türkiye'den başlatacak

  • Yazı boyutu
Dailymotion, yeni abonelik servisini Türkiye'den başlatacak

Dailymotion, yeni abonelik servisini Türkiye'den başlatacak

Dünyanın önde gelen video portallarından Dailymotion, "Dailymotion +" adlı yeni abonelik bazlı video servisini dünyada ilk olarak Türkiye'de uygulamaya koyacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Dailymotion, "Dailymotion +" adını verdiği yeni abonelik bazlı video ve film servisi (SVOD) için Türkiye'den MCD Video ile anlaştı.
     Gelecek aylarda görücüye çıkması planlanan "Dailymotion +", geniş premium kataloğunda çok sayıda yerli ve yabancı film, TV dizisi ve çocuk programı barındıracak. Üzerinde herhangi bir reklam görülmeyecek olan yeni servisin tüm hizmetlerine bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve smart TV üzerinden makul bir aylık ücret karşılığı sınırsız ulaşılabilecek.
     Dailymotion Global İçerik Yöneticisi Martin Rogard, "Dailymotion, parlak bir geleceğe doğru yepyeni bir adım atıyor. Bu yeni hizmeti online video sektöründeki potansiyelini yüksek gördüğümüz ve Dailymotion kullanıcı kitlesinin en yoğun olduğu ülkelerden biri olan Türkiye'de test etmek istedik" dedi.
     Dailymotion Premium İçerik Müdürü Amandine Durr ise "Türkiye'de birçok yabancı film sinema salonunda gösterime girmiyor. Dailymotion + gibi bir servise duyulan talep oldukça büyük. Fransa'da açtığımız abonelikli çocuk servisi Kids+'in ardından bölgesel odaklı premium içerik stratejileri üzerine eğilmeye başladık" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 87 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir