Daikin sponsorluğunda düzenlenen BilardoMax'te Sanchez sürprizi

  • Yazı boyutu
Daikin sponsorluğunda düzenlenen BilardoMax'te Sanchez sürprizi

Daikin sponsorluğunda düzenlenen BilardoMax'te Sanchez sürprizi

Daikin sponsorluğunda düzenlenen BilardoMax Ligi'nda izleyiciler, dünyanın en iyi dört bilardo oyuncusundan biri olarak kabul edilen Daniel Sanchez'i yakından izleme fırsatı buldu.
     Yapılan açıklamaya göre, bu yıl 10'uncusu düzenlenen Daikin BilardoMax Ligi, aylar süren mücadelelerin yanı sıra finalde usta bilardocuların gösterilerine sahne oldu.
     Dünya Bilardo Şampiyonu İspanyol Daniel Sanchez turnuvanın en iyileri ile yarışmak üzere geldiği İstanbul'da bilardoseverlerin büyük beğenisini topladı.
     BilardoMax Ligi'nde bu yıl elemeler 126 amatör sporcunun katılımı ile yaklaşık üç ay önce başladı. Final turlarında, elemeleri geçen 12 amatör sporcu, finalde 4 usta bilardocu ile karşı karşıya geldi. Böylece Daikin BilardoMax Ligi'nde amatör sporcular handikap sistemiyle usta sporcularla yarışma fırsatı buldu.
     Bilardo severlere, dünyanın en iyi dört bilardo oyuncusundan biri olarak kabul edilen Daniel Sanchez'i yakından izleme imkanı sunan Daikin BilardoMax Ligi'nde, birinciliği Milli Oyuncu Tayfun Taşdemir aldı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen İstanbul Bilardo İl Temsilcisi ve BilardoMax'ın Başkanı İlhan Aydın, Daikin'in verdiği destek ve sporcuların azmiyle başarılı bir turnuva yaşandığını belirterek, "Amacımız bu turnuva ile bilardo sporunun daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak ve amatör sporcularımızı desteklemekti. Daikin BilardoMax Ligi bu amacımız doğrultusunda başarılı bir turnuva oldu. Bundan sonda da bilardo sporuna hizmet vermeye devam edeceğiz" görüşünü dile getirdi.
    
    
    

Bu haberi 125 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir