D-Marin, CNR Avrasya Boat Show'da ziyaretçilerini bekliyor

  • Yazı boyutu
D-Marin, CNR Avrasya Boat Show'da ziyaretçilerini bekliyor

D-Marin, CNR Avrasya Boat Show'da ziyaretçilerini bekliyor

Doğu Akdeniz Çanağı ve Adriyatik Denizi'nin en büyük uluslararası marina zincirine sahip olan D-Marin Marinalar Grubu, İstanbul'da düzenlen CNR Avrasya Boat Show'daki standında birçok aktiviteye ev sahipliği yapacak.
     Şirket açıklamasına göre, D-Marin, CNR Avrasya Boat Show'daki standında Hırvat, Türk ve Yunan konseptli eğlencelerle ziyaretçilerini ağırlayacak.
     Dünyaca ünlü mega yat, yelkenli tekne ve motor yatlarının sergileneceği fuar, toplamda 85 bin metrekarelik bir alanda düzenleniyor.
     125 bin ziyaretçinin beklendiği CNR Boat Show'da D-Marin, 21 Şubat günü D-Cat Club etkinlikleri dahilinde katamaran paneli düzenleyecek. Gani Müjde, Alim Sür, Mustafa Aksoy ve D-Marin Didim Marina Müdürü Can Polat'ın konuşmacı olarak yer alacağı panel 16:00 - 17:00 saatleri arasında tüm fuar ziyaretçilerine açık olarak gerçekleştirilecek.
     Hırvatistan ACI Grubu'nun yüzde 6,92'sini satın aldıktan sonra, Yunanistan'ın önde gelen gruplarından Latsis Grubu ile Flisvos Marina'yla ilgili yüzde 50-50 ortaklık için anlaşmaya varan D-Marin Marinalar Grubu, en son hamlesini Yunanistan'ın en büyük marina zincirlerinden MedMarinas S.A. ile ortaklık anlaşması imzalayarak yapmıştı.
    
    
    

Bu haberi 229 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir