D-Marin, Boat Show'da katamaran paneli düzenleyecek

  • Yazı boyutu
D-Marin, Boat Show'da katamaran paneli düzenleyecek

D-Marin, Boat Show'da katamaran paneli düzenleyecek

D-Marin Marinalar Grubu, yarın D-Cat Club etkinlikleri dahilinde katamaran paneli düzenleyecek. Panele, yazar Gani Müjde, ünlü denizci Alim Sür ve D-Marin Didim Marina Müdürü Can Polat konuşmacı olarak katılacak.
     Yapılan açıklamaya göre, CNR Expo Avrasya Boat Show'da, D-Marin'in 5. Hall'de bulunan stant alanında gerçekleşecek panelde katamaran dünyasındaki son trendler, katamaran sahiplerinin seyir deneyimi ve karşılaştıkları problemler konuşulacak. Tüm fuar katılımcılarına açık olan panel 16.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
     D-Marin Marinalar Grubu, son dönemde Hırvatistan ve Yunanistan'da portföyüne kattığı marinalar ile birlikte, marinacılık yatırımı yaptığı üç ülkede toplam yat kapasitesini 8.461'e çıkardı. Son yatırımlarla birlikte, Doğu Akdeniz çanağı ve Adriyatik Denizi'nin en büyük marina zinciri haline gelen D-Marin Marinalar Grubu, CNR Expo Avrasya Boat Show'daki standında ziyaretçilerini bekliyor.
    
    
    

Bu haberi 93 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir